TURNIEJ W TWARDORZECZCE - ZAPOWIEDŹ
Dodane przez Admin dnia Listopad 05 2012 19:02:29
Trzeci już Turniej Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt rozegrany zostanie w sobotę (10 listopada) w podżywieckiej Twardorzeczce.




Liderem po dwóch turniejach jest Łękawica, która tylko lepszą różnicą bramek wyprzedza ŻAPN Żywiec i Łodygowice. Ale po piętach depczą im Twardorzeczka i GimBystra, które mają jedynie o punkt mniej. Zatem w Twardorzeczce zapowiada się sporo emocji i zapewne kilka niespodzianek.


Dodajmy, że rozgrywki rozpoczną się o 8.40, a potrwają do około 18.40. Turniej Ligowy w Twardorzeczce rozegrany zostanie pod honorowym patronatem wójta gminy Lipowa Stanisława Caputy.


Podbeskidzka Liga Amatorska Piłki Ręcznej Dziewcząt rozgrywana jest pod honorowymi patronatami Związku Piłki Ręcznej w Polsce, Śląskiego Związku Piłki Ręcznej w Katowicach, Marszałka Województwa Śląskiego Adama Matusiewicza i Starosty Żywieckiego Andrzeja Zielińskiego.


Oficjalnymi sponsorami Podbeskidzkiej Ligi Amatorskiej Piłki Ręcznej Dziewcząt są: firma Żywiec Zdrój, Kawiarnia-Restauracja DeKaffe Wiedeńska w Żywcu, Szkoła Mistrzostwa Sportowego Żywieckiej Akademii Piłki Nożnej (SMS ŻAPN) w Żywcu, Towarzystwo Sportowe Stal Śrubiarnia Żywiec i Ośrodek Szkolenia Motorowego Mirosław Lańczyk w Żywcu.


Szczegółowy rozkład meczów w Twardorzeczce - 10 listopada:


8.40 - Świnna – Wieprz

9.00 - Koszarawa – Węgierska Górka

9.20 - Świnna – Ujsoły

9.40 - Koszarawa – Wieprz

10.00 - GimBystra – Świnna

10.20 – Ujsoły – Wieprz

10.40 - Łodygowice – GimBystra

11.00 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Węgierska Górka

11.20 - Ujsoły – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

11.40 - Koszarawa – Żywiec

12.00 - Łodygowice – Świnna

12.20 - GimBystra – Wieprz

12.40 - PTG Sokół w Gminie Czernichów – Żywiec

13.00 – Twardorzeczka – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

13.20 - Gilowice – Węgierska Górka

13.40 - ŻAPN Żywiec – Łodygowice

14.00 - Twardorzeczka – Milówka

14.20 - Łodygowice – Ślemień

14.40 - GimBystra – Gilowice

15.00 - Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała – Rajcza

15.20 - ŻAPN Żywiec – PTG Sokół w Gminie Czernichów

15.40 – Łękawica – Żywiec

16.00 - Ślemień – Stowarzyszenie 16 Bielsko-Biała

16.20 - Gilowice – Milówka

16.40 - Łękawica – Twardorzeczka

17.00 - Ślemień – Żywiec

17.20 – ŻAPN Żywiec - Milówka

17.40 - Gilowice – Rajcza

18.00 - Ślemień – Milówka

18.20 - Łękawica – Rajcza